Дієтичний Калькулятор Фото

Дієтичний Калькулятор

Додайте функцію лічильника калорій свого мобільного телефону!

«Дієтичний калькулятор» для Android - безкоштовна програма, яка дозволить вам вести щоденний підрахунок калорійності свого харчування, використовуючи велику базу даних харчової цінності продуктів, з можливістю додавання своїх власних.

Для роботи програми не потрібно підтримувати постійне з'єднання з інтернетом, тому цей калькулятор калорій по-справжньому мобільний - ви можете підраховувати калорійність все, що з'їдаєте протягом дня, коли немає доступу до комп'ютера або за відсутності підключення до інтернету.

За допомогою цієї програми ви можете:

» Розраховувати щоденну калорійність свого раціону харчування.

За допомогою пошуку продукту по перших буквах назви, ви можете швидко додати з'їдене у ваш раціон на будь-який день. Для додавання продукту або рецепта в раціон достатньо знати його вага - харчову цінність продукту (вміст білків, жирів і вуглеводів) програма розрахує самостійно. За допомогою прокручування екрана телефону вліво-вправо, ви можете вибрати раціон за учора або на завтра і редагувати його, плануючи свою меню на майбутнє.

» Знайти харчову цінність і калорійність продукту, що цікавить вас.

Таблиця калорійності продуктів, яка є в програмі, містить відомості про більш ніж 1000 найменувань продуктів. Плюс до цього, таблиця регулярно оновлюється через інтернет. Ви можете змінювати відомості про харчової цінності продуктів - калорійність раціону за всі дні при цьому перерахується автоматично. Кнопка телефону «Пошук» дозволяє легко знайти продукт або рецепт у списку по перших буквах його назви.

» Вести розрахунок калорійність страв.

Ви можете додавати, редагувати і видаляти свої власні кулінарні рецепти. Програма дозволяє автоматизувати розрахунок калорійності ваших страв. Страви додаються у ваш раціон таким же чином, як і простий продукт.

» Синхронізувати дані з вашим дієтичним щоденником.

При синхронізації даних через інтернет, всі дані, внесені в програму - ваш раціон, таблиця калорійності продуктів і рецепти будуть збережені у вашому дієтичному щоденнику на сайті http://dietadiary.com. Таким чином ви можете користуватися калькулятором калорій одночасно на комп'ютері, телефоні та на сайті.

Завантажте безкоштовну програму «Дієтичний Калькулятор» для комп'ютера (Windows, Mac OS, Linux): http://dietadiary.com/calories-calculator/download

Відвідайте сайт, на якому ви можете рахувати калорії онлайн, за адресою: http://dietadiary.com

За будь-яким які виникають у вас питань щодо роботи програми та з вашими пропозиціями ви можете звертатися до нас за допомогою електронної пошти, за адресою: support@dietadiary.com
Скачати безкоштовно Дієтичний Калькулятор


ОС: 2.2 и выше
Версія програми: 1.0.5
Останнє оновлення: 8 Январь 2012 г.
Розмір: 437k
Посилання на програму на Google Play: Дієтичний Калькулятор
Коментарі
Залишити коментар
Ім'я: (необов'язково)
Email: (необов'язково)
Повідомлення:


Завантажити інші програми для здоров'я і спорта